BetterVanillaBuilding Kaynak Paketi 1.16.5

BetterVanillaBuilding Kaynak Paketi 1.16.5
BetterVanillaBuilding Kaynak Paketi 1.16.5
BetterVanillaBuilding Kaynak Paketi 1.16.5
BetterVanillaBuilding Kaynak Paketi 1.16.5

Haritaya Genel Bakış

205

BetterVanillaBuilding, evlerini veya binalarını dönüştürebilecek daha gerçekçi dokular isteyen inşaatçılar için özel olarak tasarlanmış bir Minecraft kaynak paketidir. Vanilya dünyasının grafikleri birçok oyuncu tabanını memnun ve memnun hissettirse de, en büyük yapılar bile donuk görünme eğiliminde olduğundan, Minecraft’taki çoğu yapı topluluğunun ihtiyaçlarını karşılamak için kesinlikle oluşturulmamıştır. birçok gürültülü dokunun etkisi. Ama neyse ki, BetterVanillaBuilding kaynak paketi adlı yeni sürüm Minecraft’ın oluşturucu gruplarına oyundan zevk almak istediklerini doğru bir şekilde sağlamak için bu sorunlarla başa çıkmak için harika bir iş çıkardı.

BetterVanillaBuilding, oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için dokuları aynı anda farklı yöntemlerle geliştirirken vanilya Minecraft’taki ana sanat stilini değiştirmeden tutmak amacıyla oluşturuldu. Bu doku setindeki dokular, diğerleriyle oldukça iyi bütünleşir, oldukça fazla ayrıntıya sahiptir ve

Minecraft’taki her şeyi daha yüksek bir düzeye taşıyan canlı ve cesur renklerle birlikte gelir. Bu paketin en etkileyici özelliği ve BetterVanillaBuilding’in çoğu yapı topluluğu için harika bir seçenek olmasının ana nedeni, tüm dokular arasında mükemmel bir uyum oluşturmasıdır. Bu nedenle, birbirinden tamamen farklı 2 parçayı yan yana koyduğunuzda bile, doku paketinin benzersiz grafikleri aslında birbirleriyle mükemmel bir şekilde harmanlanıyormuş gibi görünmesini sağlayabilir. Dahası, bu, aklınıza gelebilecek her bir blok karışımı için geçerlidir.

BetterVanillaBuilding’in Tarihi

Stefjan25, paketin ilk sürümünü 10 Nisan 2018’de piyasaya sürdüğünde, hiç kimse bunun şimdiye kadarki en eşsiz doku paketi olacağını tahmin edemezdi. Projeyi bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu anlamanız için BetterVanillaBuilding’in tarihine bir göz atmamız gerekiyor.

Dürüst olmak gerekirse, ilk paket sürümü çok fazla içeriğe sahip değildi ve yalnızca birkaç varsayılan dokuyu değiştirdi. Başlangıçta stefjan25 yeni kaynak paketini internette yayınlamayı planlamamıştı, ancak ilk blokları test ettikten sonra bir arkadaşı onu bunu yapmaya teşvik etti. Bu arkadaş sayesinde artık herkesin kullanımına açık.

2018’in sonunda, birkaç küçük güncellemeden sonra en önemli BetterVanillaBuilding güncellemesi geldi. Stefjan25, önceki haftalarda bir mod oluşturmak istedi ama neyse ki doku paketi üzerinde çalışmaya devam etmeye karar verdi. Bu fikir değişikliği, bir oyuncunun Optifine ile çalışan bağlantılı dokular ekleyip ekleyemeyeceğini sorması üzerine geldi. O sırada bağlantılı dokuların ne olduğunu bilmiyordu ve internette biraz araştırma yaptı. Sonunda, bu Optifine özelliğini başka bir yerde kullanabileceğinin farkına vardı, böylece kendi modu için zaten sahip olduğu fikri hala uygulayabiliyordu. Bugün bildiğimiz gibi, bu harika çalıştı ve bugün BetterVanillaBuilding doku paketi Optifine ile birlikte rakipsiz.

Bu arada, yaratıcı stefjan25’in yeni bloklar eklemek için çok az motivasyonu vardı, çünkü eseri toplulukta istediği kadar takdir görmedi. Son olarak, neredeyse 20 yeni zırh seti ve aracı içeren Minecraft sürüm 1.14 için yeniden büyük bir güncelleme geldi.

Bununla birlikte, bundan da tam olarak memnun değildi, bu nedenle Aralık 2019’da her şeyi değiştirmesi beklenen en büyük BetterVanillaBuilding güncellemesi geldi. Temel olarak, tamamen yeni bir doku paketiydi, çünkü gerçekten dünyadaki tüm blokları iyileştiren devasa bir güncellemeydi.

Birçoğu için 2020 harika değildi, ancak bu paket için yıl süperdi. İşte o zaman Nether Fortresses’deki tüm koridorları değiştiren ve tüm yeni öğeleri ve blokları ekleyen büyük güncellemeler geldi. Ayrıca, inşa ederken kullanabileceğiniz bloklar için daha fazla varyant eklendi. Bu süre zarfında, giderek daha fazla Minecraft oyuncusu bu doku paketinden haberdar oldu ve indirmeye karar verdi. Her gün yeni hevesli oyuncular topluluğa katılır ve özel blokları sever. Gelecekte bizi neyin beklediğini görmekten heyecan duyuyoruz.

Ekran görüntüleri size dahil edilen özellikleri ve paketin Minecraft’ı nasıl değiştirdiğini gösterir. Rakipsiz bir başka argüman da Optifine dışında herhangi bir ek moda ihtiyacınız olmamasıdır. Şimdi kesinlikle bir indirmeye ikna olmalısınız.

Bu arada, “play.bettervanillabuilding.com” IP’sine sahip bir BetterVanillaBuilding sunucusu da var. Orada mevcut tüm işlevleri, zırhı, özel blokları ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. Ek olarak, dahil edilen tüm seçenekleri doğrudan yaratıcı modda deneyebileceğiniz bir yaratıcı sunucu vardır. Binalarınız herkes için aynı görünüyor çünkü herkes aynı Doku Paketini kullanıyor.

Daha fazla bu tarz kaynak paketleri istiyorsanız lütfen bizleri takip etmeyi unutmayın.

5 / 5. 3

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar