Dramatik Gökyüzü Kaynak Paketi 1.18

Dramatik Gökyüzü Kaynak Paketi 1.18
Dramatik Gökyüzü Kaynak Paketi 1.18
Dramatik Gökyüzü Kaynak Paketi 1.18
Dramatik Gökyüzü Kaynak Paketi 1.18

Haritaya Genel Bakış

267

Dramatik Gökyüzü Kaynak Paketi, birçok farklı nedenle bulabileceğiniz diğer kaynak paketleri söz konusu olduğunda benzersizdir. Bu paketin birincil ayırt edici özelliği, örneğin varsayılan blok dokularını, öğeleri, çeteleri ve diğerlerini değiştirerek oyunun tüm görünümünü değiştirmeye çalışmamasıdır. Minecraft’ın standart görünümünü tamamen değiştirmeye çalışmak yerine, odağını farklı bir yöne kaydırıyor bu gökyüzü! Paket taze bir şey sunuyor ve bunda da oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

Dramatik Gökyüzü kaynak paketi

Oyun oynamanın tüm görünümünü ve deneyimini daha önce hiç olmadığı gibi yükseltecek hiper gerçekçi bir gökyüzü dokuları seti ekleyecek. Oyun içi gökyüzü, bu paketi uygulamadan önce olduğundan daha zengin, daha gerçekçi ve sadece bir adım önde görünecek. Muhtemelen bununla ilgili en şaşırtıcı kısım, konseptin özgünlüğüdür. Aynı eski yaklaşımı tekrar tekrar geri dönüştürme eğiliminde olan, indirilebilen diğer kaynak paketlerinin çoğunun aksine, bu, meseleleri bir adım daha ileri götürür. Dokuların yanı sıra, muhteşem hava durumu animasyonlarından bazıları da dikkatlerden kaçmayacak. Onlar sadece görülmesi gereken bir manzara.

Dramatik Gökyüzü doku paketi 1.18 ve 1.17 ile paketin tamamen yeni standartlar belirlediğini hemen fark edeceksiniz. Gökyüzünün çok daha gerçekçi görünmesini sağlayan bir eklenti paketidir. Elbette bu gerçekçi sonuç için bazı değişiklikler yapıldı. Örneğin, tüm bulutların yeniden tasarımı.

Normalde bulutlar çok kare bir şekle sahiptir ve gerçek hayata benzemezler, ancak muhtemelen bunu zaten biliyorsunuzdur. Sonunda, her Minecraft oyuncusu bunu fark edecek, çünkü Varsayılan Paketteki oyun içi bulutlar gerçekten iyi bir rakam vermiyor.

Bununla birlikte, Dramatik Gökyüzü sadece şekli değil, aynı zamanda Minecraft gökyüzünün aydınlatmasını da değiştirir. Bize göre, bu yeni aydınlatmadan en çok gece gökyüzü yararlanıyor, çünkü artık bir teleskopla gerçek yıldızlı gökyüzüne bakıyormuşsunuz gibi görünüyor. Yine de gün içinde size sunulan eşit derecede harika gök mavisi grafikler hafife alınmamalıdır. Sonunda, gökyüzü günün herhangi bir saatinde gerçekten harika görünüyor.

Son olarak, size bir önemli bilgi daha vereceğiz. Dramatik Gökyüzü doku paketi “yalnızca” bir eklentidir ve bu nedenle kaynak paketlerinizden herhangi biriyle çalışır. Nispeten az sayıda doku dahil edildiğinden, herhangi bir hata veya gecikme olmayacaktır.

Geliştirici ayrıca kötü bilgisayarlara sahip oyuncuları da düşünmüştür. Normalde paketin yalnızca gerçekten iyi bir bilgisayarda çalışacağını düşünürdünüz, ancak durum böyle değil. Teknik düzeyde, her şey o kadar iyi optimize edilmiştir ki, kötü bir bilgisayarla bile mükemmel bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Düşük FPS’yi çok nadiren fark edeceksiniz. Normalde gecikme, gecikme veya hata olmaz. Muhtemelen bu, Dramatic Skys’ın Minecraft topluluğunda bu kadar popüler olmasının ve şimdiden bir milyondan fazla kez indirilmesinin ana nedenlerinden biridir. Sonuç olarak, oyun deneyiminizi geliştirmek için pahalı bir grafik kartına ihtiyacınız olmadığını görüyorsunuz.

Dramatik Gökyüzü doku paketi sadece harika bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda teknik düzeyde de olağanüstüdür. İlk olarak, son derece iyi optimize edilmiştir. Normalde, benzer bir paketi çalıştırmanın üst düzey bir PC talep etmesi beklenir, ancak durum kesinlikle böyle değil. Bu paket, düşük kaliteli bilgisayarlarda bile herhangi bir kusur olmadan sorunsuz çalışacaktır. Herhangi bir gecikme veya hata ile nadiren karşılaşılır. Bu paketin piyasaya sürülmesinden bu yana birçok kez indirilmesi tesadüf değildir. Eksiksiz oyuncu tabanı, hiçbir sorun yaşamadan tadını çıkarabilir.

Dramatik Gökyüzü eklentisine sahip Minecraft ekran görüntüleri çok etkileyici görünüyor ve oyun dünyanızda neler bekleyebileceğinizi gösteriyor. Değişiklikleri görmenin en iyi yolu, sadece sizin için oluşturduğumuz öncesi ve sonrası görüntüsüne bakmaktır.

Ayrıca, havalı yeni hava durumu animasyonlarını da bilmelisiniz. Oyun dünyanızda bir dahaki sefere bir fırtınayla karşılaştığınızda, gerçek hayatta olduğunuzu düşünebilirsiniz. Belki bu biraz abartı olabilir ama Minecraft standartlarına göre yağmur damlaları ve şimşekler son derece gerçekçi görünüyor. Bu arada, aynı şey yüksek irtifalarda ve karlı biyomlarda görebileceğiniz kar taneleri için de geçerli.

4.7 / 5. 3

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar