Fetih Kaynak Paketi 1.15

Fetih Kaynak Paketi 1.15
Fetih Kaynak Paketi 1.15
Fetih Kaynak Paketi 1.15
Fetih Kaynak Paketi 1.15

Haritaya Genel Bakış

162

Fetih Kaynak Paketi John Smith kaynak paketinin çeşitli versiyonlarını beğenen hayranlar, Conquest kaynak paketinden de keyif alabilirler. Minecraft için Fetih Kaynak Paketi, büyük ölçüde John Smith’in paketine dayanıyor. İki paket arasında pek çok benzerlik olsa da, Fetih Kaynak Paketi başka bir temanın kopyası olmak yerine benzersiz kılmak için yeterince fark var. Örneğin, farklı ahşap kalaslar gibi birkaç parça John Smith’inkine benziyor. Öte yandan, meşaleler ve masalar gibi diğer birçok öğe, Fetih Kaynak Paketi için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Bu nedenle, öğelerin %70’i benzersiz olduğundan ve paket için özel olarak tasarlandığından, Fetih Kaynak Paketinin benzersizliği yaklaşık %70’tir. Fetih Kaynak Paketinde  kullanılan çok sayıda doku, bu paketi bu kadar benzersiz kılan, pis veya kirli, yıpranmış, ikinci el görünüyor. Bu, oyuncu farklı blokları eritip diğer öğelere dönüştürse bile devam eder. Örneğin, parke taşları taşa dönüştürülmek üzere pişirildiğinde ve daha sonra farklı taş tuğla çeşitlerine dönüştürüldüğünde, dokular kirli görünümlü kalır. Bu nedenle birçok oyuncu Fetih Kaynak Paketi kasvetli bir görünüme sahip olduğunu düşünüyor, buna orta çağdan kalma cesur, karanlık veya başka bir şey denebilir.

Fetih Kaynak Paketini kullanma kararı, diğer Minecraft paketleri gibi tamamen kişiseldir, oyuncu neyi sevip neyi sevmeyeceğine karar verir. Oyuncular, Fetih Kaynak Paketinin düzenli olarak güncellendiğini bilmelidir. Ek olarak, herhangi bir standart zamanlama olmaksızın rastgele zamanlarda bazı beklenmedik güncellemeler vardır. Bu, Fetih Kaynak Paketi yirmi yedi Ağustos 2012’de piyasaya sürülmesinden bu yana iki yüzden fazla güncellemenin yayınlandığını gösteriyor. Gelecekte de daha fazla güncelleme bekleniyor.

Fetih Kaynak Paketinin  optimum performansı için, McPatcher veya Optifine kullanılması tavsiye edilir. Bunlar, oyunun çökmesine neden olabilecek hataları önleyecektir.

4.2 / 5. 37

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar