Harita Bilgileri

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bu form, sitemize kendi minecraft harita, mod, doku paketi ve schematics eklemenizi sağlar. Tüm gönderiler, onaylanmadan ve yayınlanmadan önce denetlenecektir. Bu işlem anlık olmayacak ve biraz zaman alabilir. Bunu, sitedeki her içeriğin oynanabilir olmasını sağlamak için yapıyoruz. Gönderilen tüm içerikler kabul edilmeyecektir. İçeriğinizin yayınlanma şansını en üst düzeye çıkarmak için aşağıdaki gereksinimleri okumanız önemlidir.

İçeriğin orijinal yaratıcılarından biri olmalısınız. İçeriğe birkaç kaliteli resmini yükleyin. Ana görüntünün üzerinde harita adı bulunan bir metin olması tercih edilir. İyi bir açıklama ve ek bilgi veya kurallar listesi vb. yazın. Bu çok önemlidir ve boş bırakılmamalıdır. Doğru oyuncu spawn noktasının ayarlandığından ve içeriğin istenen oyun modunda başladığından emin olun.

Şu anda içerik indirmeleri için adf.ly gibi “URL Shortner” bağlantılarını kabul etmiyoruz.

İçeriğiniz de bizim tarafımızdan sunucumuzda yeniden barındırılacaktır. Bu, içeriğin indirme istatistiklerini kendi ev sahibi hesabınızda izleyemeyeceğiniz veya anında güncelleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Haritayı sık sık güncelleyecekseniz, bunun yerine kendi indirme bağlantınızı kullanmayı isteyebilirsiniz.

İçeriğiniz açıklaması, herhangi bir dil bilgisi hatasını düzeltmek, ona daha fazla bilgi eklemek veya sadece biraz daha parlak görünmesini sağlamak için tarafımızdan değiştirilebilir. Ayrıca bizimle iletişime geçerek üzerinde değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz.

İçeriğinizi Minecraft Haritaları.com‘a gönderdiğiniz için teşekkür ederiz, Minecraft topluluğuna katkıda bulunma ve herkesin işinizi deneyimlemesine izin verme çabanız için teşekkür ederiz!