Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1

Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1
Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1
Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1
Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1

Haritaya Genel Bakış

240

Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1 Değerli takipçilerimiz hepinize Merhaba! Umarım iyisinizdir diyerekten Minecraft Haritaları adı altında sizlere paylaşmaktan keyif ve mutluluk duyduğumuz Kalamar Oyunu Minecraft Haritası 1.17.1 paylaşmış bulunmaktayız umarız göz zevkinize ve hayalinizdeki haritaya uygundur ve beğenirsiniz.

Kalamar Oyunu 

Çok sayıda oyuncu arasında cömert bir ödül için yapılan bir yarışmadır. Birkaç aşaması var ve oyuncu seviye atladıkça zorluk artıyor ve bu oyundaki sonlandırma kodu diğer yarışmalardan oldukça farklı; kaybedenler eve gitmez. Bunun yerine, cennete uçarlar. Bununla ne demek istediğimi anlıyorsan, bu harita Squid Game karakterlerini, mekanlarını ve en önemlisi Oyunları temsil ediyor.

Yapacağınız ilk Oyun “Yeşil Işık, Kırmızı Işık”  burada ürkütücü kuklaya yakalanmadan son noktaya ulaşmanız gerekecek; Hareket ettiğinizi görürse anında ölürsünüz, bu yüzden sadece ışık yeşil olduğunda ilerleyin, onun size geri döndüğünü göreceksiniz ve tekrar döndüğünde ve ışık kırmızı olduğunda hareket etmeyi bırakın. 

Sırada “Petek Şeker” var , bu oyunda hayatta kalmak için envanterinizde gösterilen sembolün aynısını bir ok kullanarak şekillendirmeniz gerekiyor. Herhangi bir yanlış tıklama veya gecikme hayatınıza mal olabilir, bu yüzden hafif hareket edin.

Bu oyun oldukça kolaydır, Show’daki portresinin aksine, bu  “The Tug Of War” , bu oyunu kazanmak için yapmanız gereken tek şey, envanterinizde elmas bulunan yuvayı olabildiğince hızlı seçmektir. karşı takım biraz daha hızlı seçilirse, yere çarpana kadar öne çekilirsiniz.

Sırada “Mermerler Oyunu” var , Netflix serisinde gösterildiği kadar zor değil çünkü sadece süre dolduğunda oltalar arasında geçiş yapmanız gerekiyor. Doğru yaptıysanız, bir bilye kazanacaksınız. On misket topladıktan sonra bu oyunu geçeceksiniz, ancak süre dolmadan on misket almayı bitiremezseniz idam edileceksiniz.

Sona doğru, tüm bu yarışmanın en zorlu oyunu diyebileceğim oyunu geçmeniz gerekecek. Bu  “Cam Köprü” , bu oyun aşağıdaki gibi çalışır, her oyuncu rastgele bir sayı alır. Rakamlar hangi pozisyonda olacağınıza karar verir. Bir numara hemen hemen ölü olduğunuz anlamına gelir. En şanslı oyuncu son numaraya sahip olandır ve bunu söylememin sebebi de adından da anlaşılacağı gibi oyuncuların cam bir köprüden geçmek zorunda olmalarıdır. Kulağa geldiği kadar kolay değil. Oyuncu gözlüklerden birini seçmelidir. Bunlardan biri kalın camdır. Diğeri sadece yumuşak ve zayıf camdır, her iki bardak arasındaki farkı tanımlayabilecek kesinlikle hiçbir şey yoktur, bu yüzden sadece bir sonlandırma turudur ve sadece son sayıları alanların lehinedir.

Son oyuna geçiyorum , bu “Kalamar Oyunu” , bu aşamada size altın elma gibi bazı uyarıcılarla birlikte bir elmas zırh seti verilecek, son olarak bir elmas kılıç alacaksınız, tüm bunlar sizin için oldukça zorunludur. Tamamen zırhlı bir zombiyle savaşacaksınız, o kadar da zor değil ama cam köprüyü geçerseniz oyunun geri kalanını tam anlamıyla kazandınız.

Minecraft Kalamar Oyunu Kaynak Paketini İndir

Sizlere paylaşmış olduğumuz harita Minecraft’ın 1.17.1 versiyonu olup yapımcı/sahibini tespit edemediğimiz için bilgi veremiyoruz. Dosyalar arasında detaylı virüs incelemeleri yapılmış sorunsuz, reklamsız ve temiz bir indirme bağlantısı ile gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Biliyoruz ki bir çoğumuz reklamları sevmiyoruz bu sebebten dolayı hiç bir şekilde reklam ve yönlendirme gibi bağlantıları sizin karşınıza çıkartmayacağız.

Görsel olarak günümüz koşullarına uygun gerçekçi bir haritayla karşınızdayız.  Üzerine sizlerde bişeyler katarak indirmiş olduğunuz haritayı geliştirebilir veya Haritadan ilham alarak kendi hayalinizdeki Haritayı oluşturabilirsiniz!

Buna benzer birçok Minecraft Haritaları, Minecraft Doku Paketleri, Minecraft Modları ve Minecraft Skinlerini sitemizde arama kutusundan veya kategori sayfamızdan istediğin versiyona ait haritaları ve daha fazlasını özgürce bulabilir ve sayfamızın büyümesi için destek olmak isterseniz bizlere beğendiğiniz veya olmasını istediğiniz içerikleri iletisim@minecraftharitalari.com adresine mail atabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden Direct Mesaj Yoluyla bizlere iletebilirsiniz.

Sizlerin görüşü bizlerin büyümesi demek bu sebebden dolayı görüşlerinize önem veriyoruz.

Minecraft Haritalarını Kurma / Yükleme

Minecraft Haritaları nasıl kurulur, Minecraft harita nasıl yüklenir hızlı bir şekilde adımlar halinde sizler için derledik.

  • Oynamak istediğiniz haritayı güvenli ve sorunsuz şekilde minecraftharitalari.com adresinden indiriniz.
  • Windows tuşundan Çalıştır yazısını arayın ve çıkan uygulamayı açınız.
  • Açtığınız çalıştır pencesi üzerindeki kısma %appdata% yazın ve tamam butonuna basınız.
  • Appdata isimli açılan klasörden .minecraft ismindeki klasöre oradan saves isimli Minecraft Harita dosyalarının olduğu klasöre giriş yapın.
  • Daha önceden indirdiğiniz harita dosyasını açtığınız saves klasörünün içe atın.
  • Oyunu açın ve Tek Oyunculu moduna tıkladığınızda haritanız yüklenmiş olacak.

Fazla sayıda güzel ve eğlenceli Minecraft Haritalarını sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Sitemizin arama motoruna da Minecraft Haritaları şeklinde arattığınızda karşınıza istediğiniz harita çıkacaktır. Sitemiz güvenilir bir site olduğundan dolayı gönül rahatlığıyla indirebilir ve  haritayı yükleyip keyifli şekilde haritanızı oynayabilirsiniz.

Paylaşmış olduğumuz Minecraft Haritası hakkında görüş ve yorumlarınızı yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Sen ben ve biz minecraftharitalari.com ailesi!

5 / 5. 1

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar