Kawaii Dünya Kaynak Paketi 1.14

Kawaii Dünya Kaynak Paketi 1.14
Kawaii Dünya Kaynak Paketi 1.14
Kawaii Dünya Kaynak Paketi 1.14
Kawaii Dünya Kaynak Paketi 1.14

Haritaya Genel Bakış

179

Kawaii Dünya Kaynak Paketi tek bir ana amacı vardır ve o da Minecraft oyununu daha çekici hale getirmektir. Minecraft oynamakla meşgulseniz, oyun boyunca çekici görünmeyen oyunu düşünmek için bir yerde durmuş olmalısınız.

Elbette çok haklı olmalısınız; iyi hiçbir şey düşmanlarla ilişkilendirilemez. Köylülerin kendileri çok çirkin ve bazen ne tür hayvanlar arayacağınızı söylemek çok zor oluyor. Bu, Kawaii’nin başlangıç paketidir. Tabloların, ağaçların, tezgahların ve pembe tonlarda solmuş gibi görünen diğer bazı yaygın blokların üzerine yayılmış geniş pembemsi bir örtü fark edebileceksiniz. Pembe harflerin, koyu renklerin ve renklerin size baktığını fark ettiğinizde oyunun menüsünden bunun çok önemli olduğunu anlayacaksınız.

Her şey bu formda görünmese de. Bu doku seti, özel battaniyeler kullanarak uyuyan insanlara mükemmel bir benzerlik göstermelerini sağlamak için yatakları dönüştürür. Fırınlar, yemek yeme takıntısı olan ünlü bir Susam Sokağı olan bir kurabiye canavarının kafasında döner. Ona yiyecek ve yakıt sağladıktan sonra yandığını gördüğünüzde, ilk zamanlar gerçekten komik. Hello Kitty ve Kirby referanslarına sahip bir ev düşünüyorsanız

Kawaii Dünya Kaynak Paketi ile gelen dokulara bayılacaksınız. Ultra parlak ‘sevimli pastellerle şımartılmış olarak gelir ve her dokuda Minecraft’a rastlarsınız. Cevher blokları değerli taşları andırır ve metal parçalar, pembe, kalın bir matrisin içinde sıkışıp kalır ve bunların sonunda “mal” elde etmek için parçalanması gerekir. Cevher ve metal bloklar tam olması gerektiği gibi görünüyor.

4.7 / 5. 30

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar