Minecraft Luna HD Kaynak Paketi 1.17

Minecraft Luna HD Kaynak Paketi 1.17
Minecraft Luna HD Kaynak Paketi 1.17
Minecraft Luna HD Kaynak Paketi 1.17
Minecraft Luna HD Kaynak Paketi 1.17

Haritaya Genel Bakış

175

Luna HD kaynak paketi Minecraft’ı yepyeni bir düzeye taşıyan şu anda piyasada bulunan en popüler dokulardan biridir. Kaynak paketi birkaç ay boyunca sürekli geliştirme altındaydı, birden fazla güncelleme, yeni doku ve Minecraft’ın birden çok sürümü için destek aldı. Vanilya Minecraft iyi yaşlanmış olsa da, oyun önemli bir görsel güncelleme almadı. LunaHD, daha gerçekçi geliştirilmiş dokular, yeni 3D modeller ve meyilli aydınlatma ekleyerek bunu düzeltmeye çalışır.

Yansımalar ve gölgeler iyileştirildi ve oyunun her bir öğesi artık daha fazla ayrıntıya sahip. Kaynak, oynanışı değiştirmeden Mine craft’ın görsellerini tamamen yeniliyor. Tüm dokular daha canlı, bloklar çok daha net, nesneleri birbirinden ayırmak çok daha kolay ve ışık efektleri günümüz oyunlarıyla rekabet edebilir. LunaHD kaynak paketindeki doku ayrıntıları, yakın mesafeden bloklara bakıldığında bile net kalır. Böyle gerçekçi dokularla oyun daha modern bir his veriyor. Geliştirici, LunaHD kaynak paketini 4 farklı çözünürlükte kullanıma sundu. 32x, 128x, 256x ve 512x olarak mevcuttur. İkincisi, en ayrıntılı doku paketi ve en kaynak yoğun olanıdır. Daha eski bilgisayarlara sahip oyuncular, düşük kare hızlarıyla karşılaşırlarsa kaynak paketinin 32x veya 128x sürümlerini test etmek isteyebilirler. Ayrıca, daha yüksek çözünürlüklü sürümler daha fazla disk alanı gerektirecektir. İkincisi, en ayrıntılı doku paketi ve en kaynak yoğun olanıdır.

Daha eski bilgisayarlara sahip oyuncular, düşük kare hızlarıyla karşılaşırlarsa kaynak paketinin 32x veya 128x sürümlerini test etmek isteyebilirler. Ayrıca, daha yüksek çözünürlüklü sürümler daha fazla disk alanı gerektirecektir. İkincisi, en ayrıntılı doku paketi ve en kaynak yoğun olanıdır. Daha eski bilgisayarlara sahip oyuncular, düşük kare hızlarıyla karşılaşırlarsa kaynak paketinin 32x veya 128x sürümlerini test etmek isteyebilirler. Ayrıca, daha yüksek çözünürlüklü sürümler daha fazla disk alanı gerektirecektir.Hepsinden yalnızca 32x sürümü ücretsiz olarak kullanılabilir. En yüksek çözünürlüklü sürüm, modern bir Nvidia ekran kartı kullanan oyuncular için RTX desteği de içerir. Nihai bir deneyim için, 512x çözünürlüklü kaynak paketi önerilir, ancak yüksek kare hızını korumak ve oyun performansında bozulma olmaması için yalnızca modern oyun video kartına sahip oyuncular için önerilir.

Kaynak paketi, Minecraft’ın birden fazla sürümü için mevcuttur ve uyumlu sürümlerin tam listesi resmi LunaHD kaynak paketi web sitesinde kullanıma sunulur. Tüm premium çözünürlükler, mütevazı bir aylık abonelik için Patreon aracılığıyla sunulur. Ücretsiz 32x sürümü de dahil olmak üzere tümü geliştiriciden düzenli güncellemeler alır. Herkes, LunaHD’nin orijinal geliştiricisi Sandeep ile doğrudan iletişim kurmak için kullanılabilecek resmi Discord sunucusuna erişebilir. Sandeep, çıktığından beri oyunun hayranıydı ve bir 3D sanatçısı olarak becerilerini kullanarak bir LunaHD kaynak paketi oluşturmaya karar verdi. Tüm Discord üyeleri doğrudan geliştiricilere soru sorabilir, çeşitli teknik sorunlar için destek alabilir ve LunaHD için gelecekteki güncellemeler için önerilerde bulunabilir. Şu anda, Discord topluluğu 1500 üyeyi aştı ve tümü kaynak paketindeki güncellemelere ve iyileştirmelere katkıda bulundu.

LunaHD kaynak paketini kullanmak için birkaç önkoşul gereklidir. Oyun içi aydınlatmayı iyileştirdiği için, Discord topluluğu, kaynak paketindeki güncellemelere ve iyileştirmelere katkıda bulunan 1500 üyeyi aştı. LunaHD kaynak paketini kullanmak için birkaç önkoşul gereklidir. Oyun içi aydınlatmayı iyileştirdiği için, Discord topluluğu, kaynak paketindeki güncellemelere ve iyileştirmelere katkıda bulunan 1500 üyeyi aştı. LunaHD kaynak paketini kullanmak için birkaç önkoşul gereklidir. Oyun içi aydınlatmayı iyileştirdiği için, SEUS PTGI veya Yenilenmiş gölgelendiricilerin yüklenmesi önerilir. Resmi web sitesi ve discord sunucusu, kaynak paketinin nasıl kurulacağı ve nasıl oynanacağı hakkında daha fazla talimat içerir. Ayrıca kaynak paketi, Patreon üyeleri için özel çalışmalar ve haritalar gibi bonuslarla birlikte gelir.

5 / 5. 1

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar