Sphax PureBDCraft Kaynak Paketi 1.18

Sphax PureBDCraft Kaynak Paketi 1.18
Sphax PureBDCraft Kaynak Paketi 1.18
Sphax PureBDCraft Kaynak Paketi 1.18
Sphax PureBDCraft Kaynak Paketi 1.18

Haritaya Genel Bakış

181

Sphax PureBDCraft Kaynak Paketi 1.18, Minecraft için şimdiye kadarki en havalı çizgi roman tasarım tabanlı kaynak paketlerinden biridir. Şu anda en çok indirilenlerden biri olmasını sağlayan çok sayıda indirme var. x16 sürümünden x512 sürümüne kadar tüm olası çözünürlükler mevcuttur, bu da ölçeği yükselttiğinizde büyük iyileştirmeler sağlar.

Odaklanmaya karar verdiğimiz x128 versiyonudur, çünkü bu çözünürlüğün ortalama bir oyuncu için ideal olduğunu düşünüyoruz, onu parlak ve güzel tutuyor, ancak görsellerle de bunaltıcı görünmüyor. Adil olmak gerekirse, oldukça eski bir bilgisayarsanız, x128 sürümü size bazı performans sorunları yaşatabilir, ancak daha düşük çözünürlüklerin mevcut olduğunu ve bunların hiç de kötü görünmediğini ve bunları yine de beğeneceğinizden eminiz. çok fazla.

Dokular, mevcut en son sürümde çalışacak şekilde tasarlanmıştır, böylece 1.14 ve üzeri sürümlerde mükemmel çalışırlar. Bu kaynak paketi oluşturuldu ve her blok ve doku üzerinde net bir sarılık baskınlığı ile parlak ve güzel bir tasarım sağlamaya odaklandı, o kadar güçlü ki, olağan parke taşı ve türevleri bile bu rengi hafifçe işaretledi.

Sphax kaynak paketiyle ilgili en harika şeylerden biri her şeyi tamamen farklı bir dokuya dönüştürdüğü gerçeğidir, orijinal yaratıcının arkasında gerçekten çok iş var. Belki de oradaki en temiz kaynak paketi değil, ancak Minecraft’a yeniden dolu bir görünüm kazandırma konusunda kesinlikle büyük bir anlamı var.

Ayrıca, Daha Fazla 3B öğe eklentisini kullanırsanız, baltalar, kılıçlar, oklar ve benzeri şeyler için geliştirilmiş 3B modeller elde edersiniz. Bu, biraz güçlü bir bilgisayara sahip olmayı gerektirir, ancak çalıştırma şansınız varsa, onu seveceğinizden emin olabilirsiniz.

4.3 / 5. 3

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar