Tooniverse Kaynak Paketi 1.18.1

Tooniverse Kaynak Paketi 1.18.1
Tooniverse Kaynak Paketi 1.18.1
Tooniverse Kaynak Paketi 1.18.1
Tooniverse Kaynak Paketi 1.18.1

Haritaya Genel Bakış

168

Tooniverse Yıllar geçtikçe, Minecraft birçok yaşam kalitesi iyileştirmesinden geçti. Tooniverse Kaynak Paketi Çoğu, özelliklere odaklanırken, görsel iyileştirmeler ihmal edildi. Herkes için Minecraft, oynandığında sürekli keyif veren bloklu bir oyundur. Kaynak paketleri Minecraft’ın daha iyi görünmesini sağlamaya çalışıyor. Her kaynak paketinin sanatsal yönü vardır ve bazıları diğerlerinden daha etkileyicidir. Tooniverse kaynak paketi Minecraft’ın daha karikatürize görünmesini ve oyun içi dokulara bir pürüzsüzlük seviyesi eklemeyi amaçlayan birçok paketten biridir. Neyse ki, bu hedefe ulaşmayı ve büyük bir başarı ile başarıyor.

Tooniverse doku paketindeki görseller çok tanıdık geliyor. Günümüz çizgi filmlerinin görsellerinden ilham aldılar. Dokulara düz renkler katar ve bazı detayları kaldırır. Belirli dokulardan ayrıntılar kaldırılmış olmasına rağmen, oyundaki bloklar, çeteler, nesneler ve öğeler ek bir akıcılık düzeyine sahiptir. Artan doku çözünürlüğü nedeniyle dokulardaki pikselleri ayırt etmek artık daha zor. Yeni dokular gerçekten yeni olarak kabul edilebilir. Bu sadece dokuların basit bir şekilde yeniden renklendirilmesi değildir. Her tür arazi, blok, cevher, ağaç, yaprak, hayvan, mahsul, çiçek ve daha fazlası için yeni dokular eklendi. Tüm bu yeni dokular, sanki biri onları elle çizmiş ve elle renklendirmiş gibi görünüyor. Basitçe söylemek gerekirse, Tooniverse, Minecraft’ın temiz dokuları ve canlı renkleri ile pürüzsüz görünmesini sağlar. Bulutlar, güneş ve ay bile karikatürize edilmiş bir görünüme sahip olacak şekilde yeniden dokulandırılmıştır.Pek çok oyuncunun beğeneceği özelliklerden biri, simgelere, menü öğelerine ve envantere eklenen ayrıntılardır. Çok daha pürüzsüz ve daha karikatürize görünüyor. Simgeler daha az bloklu ve önemli ölçüde daha ayrıntılı. Menü ve envanter sisteminin karikatürize edilmiş tasarımı oyundaki görselleri tamamlıyor. Tooniverse, yatırım yapılan iş miktarı nedeniyle birinci sınıf bir kaynak paketi olarak kabul edilebilir. Kaynak paketi, denemek isteyen oyuncular için ücretsiz olarak mevcuttur, ancak yalnızca 64x çözünürlüktedir. Bir ödeme duvarının arkasına gizlenmiş olan Tooniverse’in ayrıca 128x ve 256x versiyonları vardır.

Her ikisine de resmi web sitesinden erişilebilir. Geliştiriciyi destekleyerek, oyuncular kaynak paketinin daha yüksek çözünürlüklerine erişebilir. Bu işlemler geliştiriciyi desteklemeyi amaçlar ve onu kaynak paketini güncellemeye devam etmeye teşvik eder. Resmi web sitesi, oyuncuların ilk olarak en son sürüme eriştiği, gelecek güncellemelerin önizlemelerini gördüğü ve gelecekteki iyileştirmeler önermek için geliştiriciyle etkileşime girebildiği yerdir. 64x sürümündeki Tooniverse kaynak paketi, eski sistemlerde bile iyi çalışır. Basit dokuları ve optimize edilmiş görselleri nedeniyle kaynak paketi bir kaynak domuzu değildir. Bir gölgelendirici eklemek, kare hızının düşmesine neden olur. 128x ve 256x sürümleri, kaynaklar açısından daha zorludur. En son güncellemede geliştirici, gölgelendiriciler gibi daha fazla modla uyumlu hale getirmek için kaynak paketine birkaç düzeltme ekledi. Geliştiriciyi desteklemek ve daha yüksek çözünürlüklü sürüme erişmek için resmi sayfaya geçmeden önce, oyun performansını kontrol etmek için ücretsiz 64x sürümünü denemeniz önerilir. ve gelecekteki iyileştirmeler önermek için geliştiriciyle etkileşime girebilir. 64x sürümündeki Tooniverse kaynak paketi, eski sistemlerde bile iyi çalışır. Basit dokuları ve optimize edilmiş görselleri nedeniyle kaynak paketi bir kaynak domuzu değildir. Bir gölgelendirici eklemek, kare hızının düşmesine neden olur. 128x ve 256x sürümleri, kaynaklar açısından daha zorludur.

En son güncellemede geliştirici, gölgelendiriciler gibi daha fazla modla uyumlu hale getirmek için kaynak paketine birkaç düzeltme ekledi. Geliştiriciyi desteklemek ve daha yüksek çözünürlüklü sürüme erişmek için resmi sayfaya geçmeden önce, oyun performansını kontrol etmek için ücretsiz 64x sürümünü denemeniz önerilir. ve gelecekteki iyileştirmeler önermek için geliştiriciyle etkileşime girebilir. 64x sürümündeki Tooniverse kaynak paketi, eski sistemlerde bile iyi çalışır. Basit dokuları ve optimize edilmiş görselleri nedeniyle kaynak paketi bir kaynak domuzu değildir. Bir gölgelendirici eklemek, kare hızının düşmesine neden olur. 128x ve 256x sürümleri, kaynaklar açısından daha zorludur. En son güncellemede geliştirici, gölgelendiriciler gibi daha fazla modla uyumlu hale getirmek için kaynak paketine birkaç düzeltme ekledi.

Geliştiriciyi desteklemek ve daha yüksek çözünürlüklü sürüme erişmek için resmi sayfaya geçmeden önce, oyun performansını kontrol etmek için ücretsiz 64x sürümünü denemeniz önerilir. Basit dokuları ve optimize edilmiş görselleri nedeniyle kaynak paketi bir kaynak domuzu değildir. Bir gölgelendirici eklemek, kare hızının düşmesine neden olur. 128x ve 256x sürümleri, kaynaklar açısından daha zorludur. En son güncellemede geliştirici, gölgelendiriciler gibi daha fazla modla uyumlu hale getirmek için kaynak paketine birkaç düzeltme ekledi. Geliştiriciyi desteklemek ve daha yüksek çözünürlüklü sürüme erişmek için resmi sayfaya geçmeden önce, oyun performansını kontrol etmek için ücretsiz 64x sürümünü denemeniz önerilir. Basit dokuları ve optimize edilmiş görselleri nedeniyle kaynak paketi bir kaynak domuzu değildir.

Bir gölgelendirici eklemek, kare hızının düşmesine neden olur. 128x ve 256x sürümleri, kaynaklar açısından daha zorludur. En son güncellemede geliştirici, gölgelendiriciler gibi daha fazla modla uyumlu hale getirmek için kaynak paketine birkaç düzeltme ekledi. Geliştiriciyi desteklemek ve daha yüksek çözünürlüklü sürüme erişmek için resmi sayfaya geçmeden önce, oyun performansını kontrol etmek için ücretsiz 64x sürümünü denemeniz önerilir.

5 / 5. 121

İndirmeden önce lütfen haritayı değerlendirirmisiniz?
İndir

Benzer Haritalar